Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty s dvojitou sukénkou a krajkovým dekoltem černé
Dámské společenské šaty s dvojitou sukénkou a krajkovým dekoltem černé Dámské společenské šaty s dvojitou sukénkou a krajkovým dekoltem černé Dámské společenské šaty s dvojitou sukénkou a krajkovým dekoltem černé Dámské společenské šaty s dvojitou sukénkou a krajkovým dekoltem černé Dámské společenské šaty s dvojitou sukénkou a krajkovým dekoltem černé Dámské společenské šaty s dvojitou sukénkou a krajkovým dekoltem černé

Dámské společenské šaty s dvojitou sukénkou a krajkovým dekoltem černé

Výrobce: numoco

Kód: 1054

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 599 Kč
Popis produktu:

Dámské společenské šaty s dvojitou sukénkou a krajkovým dekoltem černé

Exkluzivní společenské dámské šaty. Tento model je bez rukávů a má výstřih do V. Horní díl má krajkové výšivky v černé barvě. Zaujme také dvojitá sukénka v černé barvě, sukénka má střih do A. Délka šatů je nad kolena. V tomto modelu si můžete vyrazit do společnosti, kde rozhodně budete středem pozornosti.

Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 40 42 44 47
Pas 32 34 36 40
Délka šatů 84 84 86 88
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 70 % viskóza, 30 % polyester

Praní, žehlení: praní v ruce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Viskóza - získává se regenerací celulózy, což je přírodní polymer. Jedná se tedy o přírodní vlákno. Textilie z viskózy mají vysokou pevnost, savost a nemačkají se. Výrobky z viskózy jsou lesklé a velmi příjemné na omak. Viskóza je přirodní materiál, vhodný pro výrobu šatů, kostýmů, tunik, triček a dalšího oblečení. Bývá také označována značkou Rayon, nebo jako umělé hedvábí.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.