Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty s krátkým rukávem růžové květiny bílé
Dámské společenské šaty s krátkým rukávem růžové květiny bílé Dámské společenské šaty s krátkým rukávem růžové květiny bílé Dámské společenské šaty s krátkým rukávem růžové květiny bílé Dámské společenské šaty s krátkým rukávem růžové květiny bílé Dámské společenské šaty s krátkým rukávem růžové květiny bílé Dámské společenské šaty s krátkým rukávem růžové květiny bílé

Dámské společenské šaty s krátkým rukávem růžové květiny bílé

Výrobce: numoco

Kód: 800

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 219 Kč
Popis produktu:

Dámské společenské šaty s krátkým rukávem růžové květiny bílé

Dámské společenské šaty v jednoduchém střihu. Šaty mají velmi krátký rukávek a kulatý výstřih. Tento model je v délce po kolena. Střih šatů je upnutější na tělo a velmi jednoduchý. Tento model je šitý z teplého materiálu, takže tyto šaty využijete i v zimním období. Šaty využijete na společenské události, ale také na běžné nošení do práce či do školy. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 38 40 41 43
Pas 33 36 37 40
Boky 43 45 47 49
Délka šatů 98 98 98 98
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 70 % viskóza, 30 % polyester

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.