Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní
Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní

Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní

Výrobce: Bicotone

Kód: BI-2148

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty s krátkým rukávkem a volánovou sukní

Exkluzivní společenské dámské šaty. Tento model šatů je bez výstřihu a má krátké rukávy, které jsou z krajky. Přední část v oblasti dekoltu je tvořena jako dvouvrstvá, první vrstvu tvoří neprůhledný mateiál, druhá vrstva je z krásné krajky. Sukénka je krásně vzdušná a volánová, má podšívku. Zapínání je řešeno v zadní partii všitým zipem. Tyto šaty si můžete obléct na společenské události, jako jsou plesy, divadla a podobně orientované události. Oblečte si je zkrátka tam, kde chcete být vidět.
Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  34
Prsa 72-80
Pas 64-68
Boky volný střih
Délka šatů 80
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují poloviční obvod šatů.


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení: ruční praní do max. teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.