Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty s nabíranou sukní středně dlouhé
Dámské společenské šaty s nabíranou sukní středně dlouhé Dámské společenské šaty s nabíranou sukní středně dlouhé Dámské společenské šaty s nabíranou sukní středně dlouhé Dámské společenské šaty s nabíranou sukní středně dlouhé Dámské společenské šaty s nabíranou sukní středně dlouhé Dámské společenské šaty s nabíranou sukní středně dlouhé

Dámské společenské šaty s nabíranou sukní středně dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: L141

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty s nabíranou sukní středně dlouhé

Dámské módní šaty v bílé, černé, červené, růžové nebo modré barvě. Model L141 má menší kulatý výstřih a je bez rukávů. Šaty jsou středně dlouhé a mají nabíranou sukni, aby zakryly případné nedostatky, tudíž jsou vhodné i pro plnoštíhlé ženy. Tyto šaty lze nosit každý den do práce, do školy, na obchodní schůzky, na oslavy, na rande, na párty apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
L141 S M L
Prsa 82 86 90
Pas 70 74 78
Boky 112 116 120
Délka šatů 82 83 84
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Kategorie: společenské šaty

Příležitosti: práce, škola, obchodní schůzky, párty, oslavy, rande apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.