Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty s páskem pruhované
Dámské společenské šaty s páskem pruhované Dámské společenské šaty s páskem pruhované Dámské společenské šaty s páskem pruhované Dámské společenské šaty s páskem pruhované Dámské společenské šaty s páskem pruhované Dámské společenské šaty s páskem pruhované

Dámské společenské šaty s páskem pruhované

Kód: HS-A174

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 889 Kč
Popis produktu:

Dámské společenské šaty s páskem pruhované

Společenské šaty v elegantním střihu. Model je bez rukávu, výstřihem na ramena a v délce nad kolena. Šaty jsou bez podšívky. V šatech si můžete vyjít především do společnosti, do divadla, rauty a podobně orientované události. Tyto šaty lze využít také na slavnostní oběd či večeři, oslavu narozenin, nebo jako krásný model na rande s přítelem. Šaty jsou pohodlné na nošení, jsou vyrobené z příjemného a elastického materiálu. Dámské oblečení vyrobené pro EU.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 76 - 80 78 - 82 82 - 86
Pas 62 - 68 68 - 74 70 - 78
Délka šatů 83 83 83
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu - po natažení) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 92 % polyester, 8 % elastan

Kategorie: společenské, pruhované šaty

Příležitosti: ples, divadlo, raut, párty, oslavy, atd.

Praní, žehlení: pouze ruční praní na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.