Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty s rozšířenou sukní středně dlouhé
Dámské společenské šaty s rozšířenou sukní středně dlouhé Dámské společenské šaty s rozšířenou sukní středně dlouhé

Dámské společenské šaty s rozšířenou sukní středně dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: MIMI15 VIKI

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty s rozšířenou sukní středně dlouhé

Dámské módní šaty v capuccino, fialové nebo šedé barvě. Model MIMI15 VIKI má huboký výstřih do V a třičtvrteční rukávy. Šaty jsou středně dlouhé a mají rozšířenou sukni. Šaty jsou volnějšího střihu, aby zakryly případné nedostatky, tudíž jsou vhodné i pro plnoštíhlé ženy. Tyto šaty lze nosit každý den do práce, do školy, na obchodní schůzky, na oslavy, na rande, na plesy apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
Model MIMI15 VIKI S M
Prsa 80 86
Pas 66 72
Boky 104 110
Délka šatů 80 8+
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Kategorie: společenské

Příležitosti: práce, škola, oslavy, obchodní schůzky, rande, plesy apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.