Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé
Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé

Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: L104

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty s třičtvrtečními rukávy dlouhé

Dámské módní šaty v modré, růžové, fialové, červené, zelené nebo černé barvě. Model L104 má výstřih do V a třičtvrteční rukávy. Šaty jsou dlouhé až ke kolenům. Jsou volnějšího střihu, aby zakryly případné nedostatky, tudíž jsou vhodné i pro plnoštíhlé ženy. Tyto šaty lze nosit každý den do práce, do školy, na obchodní schůzky, na oslavy, na rande, na plesy apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
Model L104 S M L
Prsa 80 84 88
Pas 72 76 80
Boky 96 100 104
Délka šatů 98 98 98
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Kategorie: společenské šaty

Příležitosti: práce, škola, obchodní schůzky, oslavy, rande, plesy apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.