Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé
Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé

Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: L186

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty se stylovými pásky středně dlouhé

Dámské módní šaty v černé, červené, modré nebo béžové barvě. Model L186 je bez výstřihu a rukávů. Šaty mají na vrchní části stylové pásky z obou stran a jsou středně dlouhé. Zapínají se na zadní straně na zip. Tyto šaty se hodí pro každou ženu a lze je nosit každý den do práce, na obchodní schůzky, do divadla, na oslavy, na rande apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
Model L186 S M L
Prsa 84 88 92
Pas 66 70 74
Boky 86 90 94
Délka šatů 88 88 88
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% balvna, 5% elastan

Kategorie: šaty na denní nošení

Příležitosti: práce, obchodní schůzky, divadlo, oslavy, rande apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.