Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé
Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé

Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: L134

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty se zlatým knoflíkem středně dlouhé

Dámské módní šaty v béžové, červené nebo černé barvě. Model L134 má výstřih do V a je zdoben zlatým knoflíkem. Šaty jsou středně dlouhé a bez rukávů. Tyto šaty lze nosit každý den do práce, do školy, na obchodní schůzky, na oslavy, na rande apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
Model L134 S M L
Prsa 82 86 90
Pas 74 78 82
Boky 90 94 98
Délka šatů 86 87 88
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan

Kategorie: společenské šaty

Příležitosti: práce, škola, obchodní schůzky, oslavy, rande apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.