Zvolte měnu: / EUR
Dámské volnočasové šaty bez rukávů krátké bordó
Dámské volnočasové šaty bez rukávů krátké bordó Dámské volnočasové šaty bez rukávů krátké bordó Dámské volnočasové šaty bez rukávů krátké bordó Dámské volnočasové šaty bez rukávů krátké bordó

Dámské volnočasové šaty bez rukávů krátké bordó

Výrobce: numoco

Kód: 697

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 169 Kč
Popis produktu:

Dámské volnočasové šaty bez rukávů krátké bordó

Dámské šaty v jednoduchém střihu. Tento model šatů značky NUMOCO je vhodný pro celoroční nošení v jednoduchém střihu, vyrobené z mírně elastického materiálu. V zadní partii jsou šaty vybaveny skrytým zipem, v dolní části je pak ozdobný krátký rozparek. Šaty jsou bez rukávu. V těchto šatech si můžete vyrazit do společnosti, do práce nebo pro jakoukoliv volnočasovou aktivitu.

Materiál, ze kterého je overal vyroben je příjemný na omak. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  XS S M L XL
Prsa 40 42 44 46 48
Pas 34 36 38 40 42
Boky 44 46 48 50 52
Délka 85 85 85 85 89
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: ruční praní do teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.