Zvolte měnu: / EUR
Dámské volnočasové šaty s potiskem růžové
Dámské volnočasové šaty s potiskem růžové Dámské volnočasové šaty s potiskem růžové Dámské volnočasové šaty s potiskem růžové

Dámské volnočasové šaty s potiskem růžové

Kód: LC21166

Zvolte velikost:
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 199 Kč
Popis produktu:

Dámské volnočasové šaty s potiskem růžové

Dámské párty šaty. Šaty s velmi zajímavým potiskem. Tento model šatů je na ramínka s kulatým výstřihem. Vrchní díl šatů je přiléhavý, spodní díl šatů je střižen do A. Tento model su můžete vzít na jakukoliv volnočasovou aktivitu nebo také na večírek nebo párty.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je elastický a příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty.

Šaty jsou vyrobeny z materiálu 88 % polyester, 12 % Elastan. Kvalitní a levné šatyDámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
  S
Prsa 70 - 98
Pas 62 - 90
Délka šatů 75
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu - po natažení) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 88 % polyester, 12 % elastan

Kategorie: volnočasové šaty, párty šaty

Praní, žehlení: pouze ruční praní na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.