Zvolte měnu: / EUR
Dámské volnočasové šaty středně dlouhé tmavě šedé
Dámské volnočasové šaty středně dlouhé tmavě šedé Dámské volnočasové šaty středně dlouhé tmavě šedé Dámské volnočasové šaty středně dlouhé tmavě šedé Dámské volnočasové šaty středně dlouhé tmavě šedé Dámské volnočasové šaty středně dlouhé tmavě šedé Dámské volnočasové šaty středně dlouhé tmavě šedé

Dámské volnočasové šaty středně dlouhé tmavě šedé

Výrobce: Makadamia

Kód: MA-NU136

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 029 Kč
Popis produktu:

Dámské volnočasové šaty středně dlouhé tmavě šedé v elegantním střihu. Střih těchto šatů je předurčen pro veškeré formální příležitosti. Model je s dlouhým rukávem v délce po kolena. V šatech si můžete vyjít do společnosti, do divadla, rauty nebo na běžné denní nošení. Šaty jsou pohodlné na nošení, jsou vyrobené z příjemného a elastického materiálu. 

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je elastický a příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty.

Š Šaty jsou vyrobeny z materiálu 72 % bavlna, 20 % polyester, 8 % elastan. Kvalitní a levné šatyDámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL XXL
Prsa 76 - 88 82 - 90 90 - 98    
Pas 74 - 80 82 - 88 88 - 96    
Boky 86 - 92 92 - 100 94 - 104    
Délka šatů 102 105 106    
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu - po natažení) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 72 % bavlna, 20 % polyester, 8 % elastan

Kategorie: společenské, šaty na denní nošení

Příležitosti:  divadlo, raut, párty, oslavy, atd.

Praní, žehlení: pouze ruční praní na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.