Zvolte měnu: / EUR
Dámský elagantní kabát s károvaným vzorem
Dámský elagantní kabát s károvaným vzorem Dámský elagantní kabát s károvaným vzorem Dámský elagantní kabát s károvaným vzorem Dámský elagantní kabát s károvaným vzorem

Dámský elagantní kabát s károvaným vzorem

Výrobce: DSTREET

Kód: ny0191

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámský elagantní kabát s károvaným vzorem

Jednoduchý dámský kabátek, vhodný pro podzimní počasí. Tento kabát má jednoduchý střih, přesto je velmi pohodlný. Zamilujete si jej pro pohodlí, ale i jeho variabilitu. Je opatřen límcem, který můžete libovolně upravovat. Zapínání je na knoflík. Kabát má dvě vnější kapsy bez zapínání. Oblečte si tento kabátek s módním vzorem a ciťte se jako v bavlnce.

Materiál : 90 % polyester, 10 % vlna

 

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
S 92 98 102 70 45
M 92 102 106 71 44
L 92 106 110 72 44
XL 92 110 114 73 45

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Vlna - přírodní vlákno ze srsti ovcí. Vlna se nemačká, ale není příliš pevná. Vlna je výborný izolant proti zimě i proti teplu.