Zvolte měnu: / EUR
Dámský kabát blazer dlouhý černý
Dámský kabát blazer dlouhý černý Dámský kabát blazer dlouhý černý Dámský kabát blazer dlouhý černý Dámský kabát blazer dlouhý černý

Dámský kabát blazer dlouhý černý

Výrobce: Made in ITALY

Kód: HS-6062

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 049 Kč
Popis produktu:

Dámský kabát blazer dlouhý černý

Moderní dámský kabát typu blazer v černé barvě. Vyroben z materiálu příjemného na dotek. Zapínání na knoflíky. Imitace dvou vnějších kapes. Vycpávky na ramenou. Vyrobeno v Itálii.

Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
S 80 39 53 56 44
M 81 43 59 59 45
L 82 44 60 60 46

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.