Zvolte měnu: / EUR
Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý
Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý

Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý

Výrobce: L Olive Verte

Kód: HS-5A150_BLACK

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

Běžná cena: 1 499 Kč
Cena pro Vás: 1 245 Kč
ks
Popis produktu:

Dámský kabát L Olive Verte 5A150 moderní se zipy z eko-kůže černý

Rozměry tohoto zboží naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

Dámský kabát se dvěma zipy, vyrobený z kvalitní eko-kůže, vypasovaný v moderním designu. Kabát je vypodšívkovaný a je zdoben prošíváním, ozdobnými rameny a zipy na kapsách a rukávech. Kabátek lze zapnout díky oboustranným zipům vlevo i vpravo. Kabát je vybaven předními kapsami na zipy. Kabátek není vybaven náprsními kapsami. V pase je kabát opticky přestřižen prošíváním. Vše je možné shlédnout na obrázcích detailu výrobku. Moderní dámský kabát, vhodný pro méně chladná období (podzim - zima - jaro).

Levný moderní kabát pro období jaro - léto - podzim.

Kabát je vyrobený z neelastického materiálu 100% polyurethan, podšívka 100% polyester.

Kabát je zdoben prošíváním, je vypasovaný.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, které jsme na oblečení naměřili (s možnou odchylkou +/- 1-2 cm).

 

VELIKOST  XS

Prsa cm: 90, Pas cm: 74, Boky cm: 94, Délka cm: 74

 

VELIKOST  S

Prsa cm: 94, Pas cm: 80, Boky cm: 100, Délka cm: 75

 

VELIKOST  M

Prsa cm: 98, Pas cm: 85, Boky cm: 108, Délka cm: 76 


Materiál: 100% polyurethan svrchní část, 100% polyester podšívka, Kategorie: Dámský kabát z eko-kůže

Praní, čištění: Kabát lze čistit pouze v chemických čistírnách.


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Polyurethan/eko kůže -  je náhražkou přírodní kůže a mezi její přednosti patří jednoznačně její prodyšnost. Tento materiál vykazuje také velmi solidní pevnost a odolnost proti oděru. Oproti přírodní kůži se také může barvit na jakýkoliv barevný odstín a může tak mít jakoukoliv barvu. Životnost eko kůže je oproti přírodní kůži pochopitelně o něco kratší, ale tento fakt je plně kompenzován výrazně levnější cenou oproti produktům vyrobeným z přírodní kůže. Práce s eko kůží je velmi jednoduchá, protože se dá prošít i na běžném šicím stroji, a tak je možné případné opravy provádět svépomocí. Navíc je vhodná pro použití i lidmi, kteří trpí alergiemi.