Zvolte měnu: / EUR
Dámský kabát s páskem červený
Dámský kabát s páskem červený Dámský kabát s páskem červený Dámský kabát s páskem červený

Dámský kabát s páskem červený

Výrobce: DSTREET

Kód: ny0182

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámský kabát s páskem červený

Jednoduchý dámský kabátek, vhodný pro podzimní počasí. Tento kabát má jednoduchý střih, přesto je velmi pohodlný. Zamilujete si jej pro pohodlí, ale i jeho variabilitu. Je opatřen velkým límcem, který můžete libovolně upravovat. Součástí kabátku je i pásek, díky kterému si kabátek zavážete nebo jej necháte volně. Kabát má dvě vnější kapsy bez zapínání. Oblečte si tento kabátek a ciťte se jako v bavlnce.

Materiál : 70 % polyester, 20 % viskóza, 10 % vlna

 

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
UNI 94 104 122 71 47

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Viskóza - získává se regenerací celulózy, což je přírodní polymer. Jedná se tedy o přírodní vlákno. Textilie z viskózy mají vysokou pevnost, savost a nemačkají se. Výrobky z viskózy jsou lesklé a velmi příjemné na omak. Viskóza je přirodní materiál, vhodný pro výrobu šatů, kostýmů, tunik, triček a dalšího oblečení. Bývá také označována značkou Rayon, nebo jako umělé hedvábí.

Vlna - přírodní vlákno ze srsti ovcí. Vlna se nemačká, ale není příliš pevná. Vlna je výborný izolant proti zimě i proti teplu.