Zvolte měnu: / EUR
Dámský kabát se zapínáním na knoflík žlutý
Dámský kabát se zapínáním na knoflík žlutý Dámský kabát se zapínáním na knoflík žlutý

Dámský kabát se zapínáním na knoflík žlutý

Výrobce: DSTREET

Kód: ny0157

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 629 Kč
Popis produktu:

Dámský kabát se zapínáním na knoflík žlutý

Jednoduchý dámský kabátek, vhodný pro podzimní počasí. Tento kabát má jednoduchý střih, přesto je velmi pohodlný. Kabátek má společenský střih, ale můžete si jej obléct i ke kalhotům nebo riflím. Zapínání je řešeno knoflíkem. Samozřejmostí jsou dvě vnější kapsy, které jsou bez zapínání. Délka tohoto kabátku je zhruba po kolena, tudíž Vás dokonale ochrání před studeným vítrem. Tento univerzální kabát by neměl chybět v šatníku žádné ženy. 

Materiál : 70 % polyester, 30 % vlna

 

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
UNI 90 104 120 71 45

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Vlna - přírodní vlákno ze srsti ovcí. Vlna se nemačká, ale není příliš pevná. Vlna je výborný izolant proti zimě i proti teplu.