Zvolte měnu: / EUR
Dámský overal s 3/4 rukávem, kapsami a na zavazováním v pase fialový
Dámský overal s 3/4 rukávem, kapsami a na zavazováním v pase fialový Dámský overal s 3/4 rukávem, kapsami a na zavazováním v pase fialový Dámský overal s 3/4 rukávem, kapsami a na zavazováním v pase fialový Dámský overal s 3/4 rukávem, kapsami a na zavazováním v pase fialový

Dámský overal s 3/4 rukávem, kapsami a na zavazováním v pase fialový

Výrobce: numoco

Kód: 801

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámský overal s 3/4 rukávem, kapsami a na zavazováním v pase fialový

Dámský overal s 3/4 rukávy. Tento overal je v netopýřím střihu - batwings. Overal má v přední partii kapsy, je možné ho zavázat v pase, díky tkanici umístěné v tunýlku. Moderní a velmi pohodlný overal, který můžete nosit ve volném čase, na doma nebo na procházku, ale i na cestu do města. Moderní a volný střih, příjemný materiál a možnost overal různě podkasat, to jsou největší výhody tohoto modelu.

Materiál, ze kterého je overal vyroben je příjemný na omak. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S/M M/L
Prsa max. 110 max. 120
Pas max. 88 max. 100
Boky max. 110 max. 120
Délka 150 150
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: ruční praní do teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.