Dámský pletený cardigan hořčicový

Dámský pletený cardigan hořčicový

HS-G107_H
House Style

Barva
  • Hořčicová
Velikost
  • UNI

Poslední kousek!


660 Kč
S DPH
Dostupnost: Skladem (odesíláme ihned)


Popis produktu:

Krásný dámský cardigan hořčicové barvy, z velmi teplého a příjemného materiálu. Tento cardigan je kratší délky, má ale dlouhé zdobené rukávy. Je tedy skvělý do chladného období, určitě ale poslouží i v teple, kdy může krásně doplnit Vaše šaty. Je to zkrátka univerzální kousek, který využijete při každé příležitosti. 

Materiál: 74% akryl, 26% polyester.

VelikostDélka (A)Šířka (B)Délka (C)Délka (D)
UNI 72 - 69 43

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Akryl - umělé vlákno, texturou jako vlna, s kterou se často mísí. Používá se jako náhrada vlněných výrobků. Akryl je pružný a měkký, s nižším sklonem k žmolkování. Pevnost má sice nižší než jiná sytetická vlákna, zato výborně odolává vlivům světla, povětrnosti a organismů. Výrobky z něj jsou pevné, nesráží se a snadno se perou.