Zvolte měnu: / EUR
Dámský pletený cardigan oversize zelený
Dámský pletený cardigan oversize zelený Dámský pletený cardigan oversize zelený Dámský pletený cardigan oversize zelený

Dámský pletený cardigan oversize zelený

Výrobce: DSTREET

Kód: my0488

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámský pletený cardigan oversize zelený

Jednoduchý dámský cardigan, kterým doplníte Váš outfit. Cardigán je pletený a na zádech má jemný copánkový motiv, který oživí. Má prodlouženou délku, takže se skvěle hodí do chladných dní. Svetr má vetší límec a je bez zapínání, můžete jej ale doplnit opaskem. Tento cardigán se skvěle hodí k šatům, ale i riflím. Tento univerzální kousek by neměl chybět v žádné skříni.

Materiál : 74% akryl,  26% polyester

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Délka (C) Délka (D)
UNI 78 120 70 40

 

Akryl - umělé vlákno, texturou jako vlna, s kterou se často mísí. Používá se jako náhrada vlněných výrobků. Akryl je pružný a měkký, s nižším sklonem k žmolkování. Pevnost má sice nižší než jiná sytetická vlákna, zato výborně odolává vlivům světla, povětrnosti a organismů. Výrobky z něj jsou pevné, nesráží se a snadno se perou.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.