Zvolte měnu: / EUR
Dámský pletený cardigan se vzorem oversize šedý
Dámský pletený cardigan se vzorem oversize šedý Dámský pletený cardigan se vzorem oversize šedý Dámský pletený cardigan se vzorem oversize šedý

Dámský pletený cardigan se vzorem oversize šedý

Výrobce: Lemoniade

Kód: LS217_shim

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámský pletený cardigan se vzorem oversize šedý

Jednoduchý dámský cardigan, kterým doplníte Váš outfit. Cardigán je pletený a na zádech má pruh, který má jiný vzor, který cardigán oživí. Má prodlouženou délku, takže se skvěle hodí do chladných dní. Svetr je bez zapínání, ale skvěle ho můžete doplnit opaskem. Tento cardigán se skvěle hodí k šatům, ale i riflím. Tento univerzální kousek by neměl chybět v žádné skříni.

Materiál : 60% akryl, 15% moher, 15% vlna, 10% polyester

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Délka (C) Délka (D)
UNI 86 96 72 45

 

Akryl - umělé vlákno, texturou jako vlna, s kterou se často mísí. Používá se jako náhrada vlněných výrobků. Akryl je pružný a měkký, s nižším sklonem k žmolkování. Pevnost má sice nižší než jiná sytetická vlákna, zato výborně odolává vlivům světla, povětrnosti a organismů. Výrobky z něj jsou pevné, nesráží se a snadno se perou.

Vlna - přírodní vlákno ze srsti ovcí. Vlna se nemačká, ale není příliš pevná. Vlna je výborný izolant proti zimě i proti teplu.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.