Zvolte měnu: / EUR
Dámský stylový overal se zlatými knoflíky
Dámský stylový overal se zlatými knoflíky Dámský stylový overal se zlatými knoflíky Dámský stylový overal se zlatými knoflíky Dámský stylový overal se zlatými knoflíky Dámský stylový overal se zlatými knoflíky Dámský stylový overal se zlatými knoflíky Dámský stylový overal se zlatými knoflíky Dámský stylový overal se zlatými knoflíky

Dámský stylový overal se zlatými knoflíky

Výrobce: Lemoniade

Kód: L184

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámský stylový overal se zlatými knoflíky

Dámský módní overal v modré, béžové, červené nebo černé barvě. Model L184 má výstřih do V s mírným vodopádem a je bez rukávů. Overal je zdoben zlatými knoflíky a má dvě vnější kapsy. Jeho délka je až ke kotníkům. Tento overal se hodí po každou ženu a lze ho nosit každý den do práce, do školy, na procházky, do obchodu, na rande apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého je overal vyroben, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
Model L184 S M L
Prsa 88 92 96
Pas 64-74 68-78 72-82
Boky 92 96 100
Délka šatů 138 138 138
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan

Kategorie: dámský overal

Příležitosti: práce, škola, procházky, obchody, rande apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.