Zvolte měnu: / EUR
Dámský svetr Ariel copánkový hořčicový
Dámský svetr Ariel copánkový hořčicový Dámský svetr Ariel copánkový hořčicový Dámský svetr Ariel copánkový hořčicový

Dámský svetr Ariel copánkový hořčicový

Výrobce: DSTREET

Kód: my0250

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámský svetr Ariel copánkový hořčicový

Dámský svetr v barvě hořčice. Vyroben z příjemného materiálu na dotek. Copánkový vzor. Kulatý výstřih. Elegantní a stylový.

Materiál: 75% akryl, 15% polyester, 7% vlna, 3% mohér

Příležitosti: Každodenní nošení

Kategorie: Dámské oblečení. Dámský svetr. Kvalitní svetr.

 

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D)
UNI 60 52 64 42

 

Akryl - umělé vlákno, texturou jako vlna, s kterou se často mísí. Používá se jako náhrada vlněných výrobků. Akryl je pružný a měkký, s nižším sklonem k žmolkování. Pevnost má sice nižší než jiná sytetická vlákna, zato výborně odolává vlivům světla, povětrnosti a organismů. Výrobky z něj jsou pevné, nesráží se a snadno se perou.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Vlna - přírodní vlákno ze srsti ovcí. Vlna se nemačká, ale není příliš pevná. Vlna je výborný izolant proti zimě i proti teplu.