Zvolte měnu: / EUR

Doprava a platba

V současné době je v platnosti akce "Doprava zdarma za nákup nad 1000,-".

Platí pouze pro dopravu po České republice. Doprava zdarma se vztahuje pouze na dopravné, nikoliv na částku za doběrečné ve výši 39,- Kč.

V případě platby předem platebním převodem, nebo platební kartou se poplatek za doběrečné neplatí.

Je-li kupujícímu poskytnuta doprava zdarma, ve vazbě na hodnotu objednaného zboží, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím a hodnota objednávky klesne pod stanovenou hodnotu, pozbývá darovací smlouva ohledně dopravy zdarma účinnosti a kupující je povinen poskytnuté dopravné uhradit.

 

Doba doručení je závislá na hodině, ve kterou zboží objednáte. V případě objednání o víkendu, nebo v den svátku, odesíláme zásilku následující pracovní den. Zboží, které je označeno prodlouženou lhůtou dodání zasíláme nejpozději v termínech uvedených u konkrétního zboží.


Svoz pro přepravu Českou poštou je ve 12:00 hodin. Zásilky objednané po 12 hodině jsou již odesílány následující pracovní den.


Svoz pro přepravu společností GLS je ve 12:00 hodin. Zásilky objednané po 12 hodině jsou již odesílány následující pracovní den.


V případě platby běžným bankovním převodem a platební kartou platí výše uvedené až po připsání platby na náš bankovní účet č. 2901245573/2010 vedený u FIO banky.