Krajkové středně dlouhé šaty s dlouhým rukávem černé

Krajkové středně dlouhé šaty s dlouhým rukávem černé

CG-DR621_BK
CityGoddes

Barva
  • Černá
Velikost
  • S
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!

Ušetříte 50% Běžná cena: 1 299 Kč
650 Kč
S DPH
Dostupnost:


Popis produktu:

Krajkové v elegantním střihu, lemované krajkou. Tento model šatů je s dlouhým rukávem, který je celý z krajky. Součástí je i černý pásek se zlatým zapínáním. V těchto krásných krajkových šatech můžete vyrazit do společnosti, do divadla, na ples nebo podobné společenské události. Šaty jsou pohodlné na nošení, jsou vyrobeny z příjmného a elastického materiálu, středně dlouhé, končící nad koleny.

Šaty jsou vyrobeny z materiálu 90 % nylon, 10 % elastan. Krajková část je 100% polyester.

XS S
Prsa (cm) 80 - 100
Pas (cm) 68 - 76
Boky (cm) volný střih
Délka (cm) 99

Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu - po natažení) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 90 % nylon, 10 % elastan; 100% polyester

Kategorie: společenské, párty každodenní šaty

Příležitosti: divadlo, raut, párty, oslavy, atd.


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.

Nylon - nejznámější umělé textilní vlákno, které se snadno udržuje. Nylon je méně náchylný ke vzniku skvrn, nepoškozuje se praním, méně se mačká než přírodní látky. Vzhledem je podobný polyesteru nebo hedvábí. Látky z nylonu jsou lehké.