Výprodej
Letní a párty šaty HEART s řetízkem elastické zdobené potiskem srdíčky vzor-4

Letní a párty šaty HEART s řetízkem elastické zdobené potiskem srdíčky vzor-4

L27822-4

Barva
  • Barevná
Velikost
  • S/M
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!

Ušetříte 50% Běžná cena: 199 Kč
99 Kč
S DPH
Dostupnost:


Popis produktu:

Letní a párty šaty HEART s řetízkem elastické zdobené potiskem srdíčky vzor-4

Rozměry těchto šatů naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

 

Dámské letní a párty šaty HEART, jsou vyrobené z lehkého elastického a vzdušného materiálu. Jako ozdobný doplněk je k šatům dodáván řetízek do pasu. Šaty jsou vhodné na léto, nebo na párty, procházku, nebo jinou aktivitu ve volném čase. Zdobení je provedeno pestrým potiskem s motivem srdíček. Pestré veselé letní šaty.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů L27822 S/M
Prsa 80 - 100
Pas 66 - 80
Boky 82 - 96
Délka šatů 93
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 

 

Materiál: polyester/elastan, Příležitosti: volný čas, léto, párty, volný čas, neformální

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.