Zvolte měnu: / EUR
Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré
Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré

Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré

Výrobce: numoco

Kód: SAF-35-5_pos

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Luxusní dámské společenské a plesové šifonové šaty KARA tmavě modré

Popis vady: rozjetý šev na sukni

Dámské šifonové šaty s podšívkou. V zadní partii je skrytý dlouhý zip, díky kterému si šaty lehce obléknete. Exkluzivní a velmi elegantní model v módním střihu, vyrobený z kvalitního materiálu. Šaty jsou vhodné pro různé společenské příležitosti, jakými jsou divadlo, ples, raut, oslavy, ale i párty, nebo romantické rande.

Kvalitní dámské šaty do společnosti, plesové šaty.Šaty jsou vyrobeny z  95% polyesteru, 5% Elastanu.

Kvalitní a levné šatyDámské oblečení vyrobené v EU.

Poznámka: Šaty jsou foceny ve studiu za použití silného světelného zdroje, barva se proto může při běžném osvětlení jevit tmavší.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů SAF-35 S M L XL
Prsa 86 - 96 88 - 98 90 - 100 96 - 106
Pas 74 78 82 84
Boky volný střih volný střih volný střih volný střih
Délka šatů 100 101 102 103
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 


Materiál: 95% polyester, 5% elastan, Kategorie: Společenské a plesové šaty

Příležitosti: ples, divadlo, raut, párty, oslavy, atd. Další: exkluzivní společenské šaty s kolovou asymetrickou sukní.

Praní, čištění: ruční praní při teplotě do 30°C. Žehlení max. na 110°C.


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.