Zvolte měnu: / EUR
Pánská bunda s kapucí modrá
Pánská bunda s kapucí modrá Pánská bunda s kapucí modrá Pánská bunda s kapucí modrá

Pánská bunda s kapucí modrá

Výrobce: DSTREET

Kód: tx2145

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 209 Kč
Popis produktu:

Pánská bunda s kapucí modrá

Pánská přechodová bunda s kapucí. Zapínání na zip. Kapuce nastavitelná šňůrkami. Reflexní proužky na přední straně a kapuci. Dvě vnější kapsy na zip. Pohodlná bunda. Ideální pro každý den.

Materiál: 65% bavlna, 35% polyester

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
M 68 54 50 74 47
L 70 57 54 76 49
XL 72 59 56 79 50
XXL 75 60 58 82 51

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.