Zvolte měnu: / EUR
Pánská kožená bunda světle hnědá
Pánská kožená bunda světle hnědá Pánská kožená bunda světle hnědá Pánská kožená bunda světle hnědá Pánská kožená bunda světle hnědá

Pánská kožená bunda světle hnědá

Výrobce: DSTREET

Kód: tx2141

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Pánská kožená bunda světle hnědá

Pánská bunda z ekologické kůže. Zapínání na zip. Módní prošívání. Čtyři vnější kapsy. Dvě vnitřní kapsy. Rukávy se zapínáním na knoflíky. Pohodlná bunda. Ideální pro každý den.

Vnější materiál: 100 % ekologická kůže

Podšívka: 100% polyester

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
M 66 53 49 76 46
L 68 55 51 77 48
XL 70 57 53 80 48
XXL 71 59 54 81 49
3XL 72 61 55 82 50

Eko kůže -  je náhražkou přírodní kůže a mezi její přednosti patří jednoznačně její prodyšnost. Tento materiál vykazuje také velmi solidní pevnost a odolnost proti oděru. Oproti přírodní kůži se také může barvit na jakýkoliv barevný odstín a může tak mít jakoukoliv barvu. Životnost eko kůže je oproti přírodní kůži pochopitelně o něco kratší, ale tento fakt je plně kompenzován výrazně levnější cenou oproti produktům vyrobeným z přírodní kůže. Práce s eko kůží je velmi jednoduchá, protože se dá prošít i na běžném šicím stroji, a tak je možné případné opravy provádět svépomocí. Navíc je vhodná pro použití i lidmi, kteří trpí alergiemi.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.