Zvolte měnu: / EUR
Pánská prošívaná bunda s kapucí tmavě modrá
Pánská prošívaná bunda s kapucí tmavě modrá Pánská prošívaná bunda s kapucí tmavě modrá Pánská prošívaná bunda s kapucí tmavě modrá Pánská prošívaná bunda s kapucí tmavě modrá

Pánská prošívaná bunda s kapucí tmavě modrá

Výrobce: DSTREET

Kód: tx2177

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Pánská prošívaná bunda s kapucí tmavě modrá

Pánská prošívaná bunda s kapucí. Zapínání na zip. Dvě vnější kapsy na zip. Kapsa na zip na hrudi. Pohodlná bunda. Ideální pro každý den.

Materiál: 65% bavlna, 35% polyester

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
M 64 50 38 77 52
XXL 71 56 42 82 57

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.