Zvolte měnu: / EUR
Pánská zimní prošívaná bunda s odnímatelnou kapucí tmavě modrá
Pánská zimní prošívaná bunda s odnímatelnou kapucí tmavě modrá Pánská zimní prošívaná bunda s odnímatelnou kapucí tmavě modrá Pánská zimní prošívaná bunda s odnímatelnou kapucí tmavě modrá Pánská zimní prošívaná bunda s odnímatelnou kapucí tmavě modrá

Pánská zimní prošívaná bunda s odnímatelnou kapucí tmavě modrá

Výrobce: DSTREET

Kód: tx2405

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Pánská zimní prošívaná bunda s odnímatelnou kapucí tmavě modrá

Pánská bunda, která se skvěle hodí do zimního počasí. Bunda se klasicky zapíná zipem a součástí jsou dvě vnejší kapsy na zip. Vnitřní podšívka je hebká na dotyk, uvnitř se nachází jedna kapsa, která není na zapínání. Konce rukávů jsou opatřeny druky na utáhnutí. Bunda má také kapuci, která se dá stahovat díky šňůrce, ale dá se také zcela odepnout. Na levé ruce je malý detail ve formě výšivky. Tato budna má velmi pohodlný střih, proto je vhodná také pro každodenní nošení.

Materiál : 100 % polyester

 

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
M 68 112 96 77 49
L 70 116 100 79 50
XL 72 120 104 81 51
XXL 73 124 108 83 52
3XL 74 128 110 84 52

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.