Výprodej
Párty šaty SNAKE s hadí texturou a šněrováním na zádech černé

Párty šaty SNAKE s hadí texturou a šněrováním na zádech černé

LC2717
OEM

Barva
  • Černá
Velikost
  • XS/S
  • S
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!

Ušetříte 50% Běžná cena: 399 Kč
200 Kč
S DPH
Dostupnost: Skladem v Brně (odesíláme ihned)


Popis produktu:

Párty šaty SNAKE s hadí texturou a šněrováním na zádech černé

Rozměry těchto šatů naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

 

 

Společenské a párty šaty, díky zajímavému pojetí těchto šatů a to jak z pohledu střihu, tak i použitého materiálu, je tento model opravdu velmi originální a neobvyklý. V zadní partii jsou šaty asymetricky vystřižené a prošněrované silnou tkanicí ze stejného materiálu z jakého jsou vyrobeny šaty. Tento materiál je pokryt krátkým chlupem, který je hustě posázen do obrazců, které navozují dojem hadí kůže. Díky chloupkům, které jsou pololesklé šaty mění odstín podle toho z jakého úhlu na ně dopadá světlo. Kvalitní model, se kterým se ve společnosti určitě neztratíte. 

Model je naprosto univerzální. Černá barva jej předurčuje pro použití jako společenské šaty. Odvážný střih a materiál je zase pasuje do role párty šatů. Můžete je směle použít opravdu téměř všude, takže nebudou zahálet v šatníku.

 

Materiál je středně elastický (100% polyester) a velmi pevný, pokrytý plastickou texturou, která připomíná hadí kůži.

Kvalitní dámské oblečení.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů LC2717 XS/S
Prsa 80 - 88
Pas 62 - 72
Boky 80 - 88
Délka šatů 84
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 

 

Barva: černá, Materiál: 100% polyester

 

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.