Zvolte měnu: / EUR
Prošívaná dámská bunda s límcem tmavě modrá
Prošívaná dámská bunda s límcem tmavě modrá Prošívaná dámská bunda s límcem tmavě modrá Prošívaná dámská bunda s límcem tmavě modrá Prošívaná dámská bunda s límcem tmavě modrá

Prošívaná dámská bunda s límcem tmavě modrá

Výrobce: DSTREET

Kód: ty0335

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 399 Kč
Popis produktu:

Prošívaná dámská bunda s límcem tmavě modrá

Jednoduchá dámská bundička, která se skvěle hodí do podzimního počasí. Bunda je prošívaná a je bez kapuce, má však límeček. Bundu můžete doplnit šálkou, která se tomuto typu bundy skvěle hodí. Zapínání je na zip a samozřejmostí jsou dvě vnější kapsy. Pokud preferujete pohodlí je tato bunda právě pro Vás, bunda skvěle doplní sportovněší outfit. Taková to přechodná bunda by neměla chybět s šatníku žádné ženy.

Materiál : 100 % polyester

 

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
S 60 86 98 70 47
M 61 90 102 72 48
L 62 94 106 73 48
XL 63 98 110 74 48
XXL 64 102 114 75 48

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.