Zvolte měnu: / EUR
Prošívaná dámská bunda v prodloužené délce s kapucí růžová
Prošívaná dámská bunda v prodloužené délce s kapucí růžová Prošívaná dámská bunda v prodloužené délce s kapucí růžová Prošívaná dámská bunda v prodloužené délce s kapucí růžová Prošívaná dámská bunda v prodloužené délce s kapucí růžová

Prošívaná dámská bunda v prodloužené délce s kapucí růžová

Výrobce: DSTREET

Kód: ty0385

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 459 Kč
Popis produktu:

Prošívaná dámská bunda v prodloužené délce s kapucí růžová

Jednoduchá dámská bunda, která má prodlouženou délku. Bundička má jednoduchý střih, proto je velmi pohodlná a vhodná na každodenní nošení. Součástí je kapuce, která je odnímatelná. Bunda má dvě vnější kapsy, které se dají zapnout. Zipy jsou na celém modelu sladěny do jedné barvy. Ve spodní části bundy jsou dva módní zipy. S touto bundou skvěle doplníte sportovní outfit. 

Materiál : 100 % polyester

 

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
S 73 88 98 69 44
M 74 92 102 70 45
L 75 96 104 72 46
XL 76 100 108 73 46
XXL 77 104 112 73 46

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.