Zvolte měnu: / EUR
Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé
Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé

Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé

Kód: HS-J-9362

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Společenské a párty šaty vypasované bez rukávu květované bílé

 

Společenské a párty šaty značkové, v květovaném provedení. Velmi elegantní a romantický vypasovaný model šatů. Vhodné využití těchto šatů je pro formální a slavnostní chvíle, ale také pro neformální události, případně také do práce. Šaty jsou vyrobeny z velmi elastického a slabšího lehkého materiálu, jsou vhodné na léto. Pohodlné na nošení z na omak příjemného materiálu. Na šatech je potisk květů na bílém podkladu.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je velmi elastický. Kvalitní značkové dámské společenské šaty.

Šaty jsou vyrobeny z materiálu 95% polyester, 5% Elastan. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).

Model šatů 9362 S/M M/L
Prsa 80 - 100 86 - 106
Pas 66 - 80 70 - 84
Boky 86 - 100 90 - 106
Délka šatů 98 100
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 


Materiál: 95% polyester, 5% elastan, Kategorie: Společenské a párty šaty.

Příležitosti: raut, párty, oslavy, rande, večeře, atd. Další: značkové šaty květované.

Praní, žehlení: pouze ruční praní 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.