Zvolte měnu: / EUR
Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou
Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou

Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou

Výrobce: Lemoniade

Kód: L260

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Společenské dámské šaty bez rukávu s dvojitou sukénkou

Dámské šaty, které se výborně hodí na společenské akce. Tento model šatů je bez rukávů, výstřih do V, je v přední, tak i zadní části šatů. Výstřih do V hezky zvýrazní poprsí a také opticky prodlouží postavu. Horní díl tohoto modelu je pošitý krajkou ve stejné barvě jako šaty. Spodní díl šatů je řešeny dvojitou sukénkou. V tomto modelu si můžete vyrazit do společnosti, ať už se jedná o ples, návštěvu divadla či podobně orientované akce.
Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 86 90 94
Pas 66 70 74
Boky volný střih volný střih volný střih
Délka šatů 81 81 81
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Praní, žehlení: ruční praní na teplotu max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.