Zvolte měnu: / EUR
Společenské dámské šaty s asymetrickou sukní květované modré
Společenské dámské šaty s asymetrickou sukní květované modré Společenské dámské šaty s asymetrickou sukní květované modré Společenské dámské šaty s asymetrickou sukní květované modré Společenské dámské šaty s asymetrickou sukní květované modré Společenské dámské šaty s asymetrickou sukní květované modré Společenské dámské šaty s asymetrickou sukní květované modré

Společenské dámské šaty s asymetrickou sukní květované modré

Výrobce: numoco

Kód: 1251

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Společenské dámské šaty s asymetrickou sukní květované modré

Jednoduché šaty s asymetrickou sukní jsou vhodné na běžné nošení do práce i na společenské události jako je svatba. Květinový vzor se skvěle hodí i na letní nošení. Šaty jsou na širší ramínka, v pase jsou šaty přestřiženy, díky čemuž se zdůrazní úzký pas. Od pasu dolu je skládaná asymetrická sukně.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 38 42 46 50
Pas 33 36 39 42
Boky - - - -
Délka šatů 91 91 91 93
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.