Zvolte měnu: / EUR
Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé
Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé

Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: L258

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Společenské dámské šaty se spadlými rameny a dvojitou sukénkou středně dlouhé

Velmi zajímavý model společenských šatů. Šaty zaujmou na první pohled díky vrchní, ale i spodní části šatů. Vrchní díl šatů má spadlá ramena, která dodají šatům ženskost. Spodní díl šatů zase zaujme dvojitou sukénkou. Zapínání tohoto modelu je v zadní části a je na zip. V tomto modelu si můžete vyrazit na společenské události, ať už se jedná o ples, návštěvu divadla nebo večírek.
Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 82 88 94
Pas 68 74 80
Boky volný střih volný střih volný střih
Délka šatů 70 70 70
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Praní, žehlení: ruční praní na teplotu max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.